Viděno bláznovýma očima

Ale ne, už je to tu zas

22. prosince 2017 v 17:02 | Xerodoth Sigmius
A víte co? Nějak mě to neštve.

Noční proudy myšlenek

31. října 2015 v 0:19 | Xerodoth Sigmius
Já vlastně ani nevim, co jsem tu celou dobu psal. Takže to asi dám semka, cajk?

Víření kolem víry

11. srpna 2015 v 21:18 | KayW
Zas a znova. Jelikož toto téma je docela aktuální, mám na víru svůj názor a svým způsobem jsem věřící. Protože přiznejme si to, kdo i přes jistá popření, není?

Předžvejkáno mozkem

1. srpna 2015 v 21:24 | KayW
Mám zas ňákej ten čas stálej net. Tak proč neotrávit internety něčím, co už můj mozek jednou měl, vyplivnul, měl ještě jednou a pak to poslal mejm rukám, aby to nadatlily. Protože mozky nemaj ruce. Asi. Následující text zahrnuje náhodné asociace, cynismus, čirou mizérii a věci, který Sigma odkládá na neurčito.

Hypermarketová fantasy adventura

27. června 2015 v 20:59 | KayW
Tohle mi tu už leží v blogovým TO DO listu pěknou řádku měsíců. A už by konečně bylo na čase, abych s tím něco dělal. A s Všelicosem, básničkama. A celkově bych měl psát čitelný články a sbírat odběratele. Ale nejprve mi dovolte menší prolog:

Život jako...

19. října 2014 v 19:27 | KayW
Někdy si přijdete, že váš život je trochu jako film. A určitě by vás zajímalo, kdo ho sakra režíruje. Moh jsem něco takovýho udělat s knížkama, ale myslím, že na filmech je to přecejen o něco lépe vidět. Well, tak se na to zkusím podívat a uvést pár příkladů. A to jsem měl původně v plánu udělat blogovej cookielist a rozdat lidem sušenky za to, jak se jim zázrakem povedlo mne oslnit. Smůůůla!

O knižním vlastnictví

6. července 2014 v 18:19 | KayW
Nevěděl jsem, jak jinak to pojmenovat. Chtěl bych prezentovat několik přirovnání a nějak tak říct, proč nemám půjčování knih (ať už odněkud nebo někomu). Sice jsem původně chtěl udělat video s koní maskou o tom, proč nemám rád filmové Osvícení a srovnat ho s předlohou, ale nějak jsem to zalenošil sledováním Carnivàle. Takže vám podám tohle. Za studena. A budete potřebovat vyšší wtf faktor, protože tenhle článek bude fakt divnej.

Dopis mozku

16. května 2014 v 18:09 | KayW
Poslední dobou mám pocit, že trpím syntromem cizího mozku. Což asi neexistuje. Oficiálně znám jen syndrom cizí ruky. Ale jelikož obsah mé hlavy si také dělá co chce, tak jsem se prostě diagnostikoval.

Svět je rozbitej a my jsme jeho střepy

28. dubna 2014 v 20:20 | KayW
Na voru stlučeném z nonsensů, poháněn kofeinovou vlnou, se řítím k ledovci jménem maturita. Společníky jsou mi dinosaurus, který oznamuje nedostupnost k internetu a můj cynický identický dvojník. Paráda, ne?

...je to, co pomalu vymírá

25. února 2014 v 11:17 | KayW
Možná [zcela určitě] se budu opakovat, jak už to na tomhle blogu nějakou dobu dělám, protože fantazie se mi dostává čím dál tím méně. A vlastně je to i globální problém. Tak si pojďme postěžovat.

Má existenciální krize

26. ledna 2014 v 21:24 | KayW
Tak to na mne dolehlo. Zčistajasna a náhle mne vytrhla z mých každodenních rutin, jako je nezájem o realitu, starání se o létající brontosaury s marmeládou. Když tu najednou mi došla hladina kofeinu, optimismu (či jak tomu mohu říkat). Jiní k tomu dojdou jakousi asociační metodou, já měl prostě zásek, ve kterém přišlo uvědomění. Existuji.

Dovětrné stěžování si

16. ledna 2014 v 14:48 | KayW
Jak už jste si všimli, rád si stěžuji. A mám dojem, že už jsem na toto téma něco psal. Tentokráte se to bude týkat jistého zpravodajského portálu.

Otázka víry v...cosi

3. prosince 2013 v 18:47 | KayW
Prosinec. Super. Rána, kdy se člověk bojí vyjít, aby se vlivem teploty, pohybující se kolem absolutní nuly, neproměnil v kostku ledu. O čem bych mohl v prosinci psát? O Vánocích! A přesně právě proto, tohle téma obejdu velkým obloukem.

Čím rychleji lidé ovládnou, či napodobí (nakopírují) vesmír, tím rychleji zaniknou

12. listopadu 2013 v 16:25 | KayW
Asi nebyl nezbytný tak dlouhý titulek, ale mé soukromé brány do Pekel se uzavřely a stagnují. Tudíž nemám fantazii na kratší popisek. Proč? Nu...překonávám závislost na kofeinu = abstinuji. Takže prožívám šílenství naruby.

Předlohy od S. Kinga a jejich zpracování

6. listopadu 2013 v 15:19 | KayW
Tohle není recenze. Toto je ukázka mojí nasranosti vůči 80% filmařů, kteří mrví mistrovo dílo, nebo se snaží přinést do něj "něco nového."

Myšlenkové skladiště

18. října 2013 v 21:42 | KayW
Tento blog zpravidla používám jako zvraciště věcí, které nemohu dát jinam. Takže sem nakydám některé sebou vyplozené věci (nebo jejich útržky), které jsem vyházel během let různě po internetu. Ignorujte to.

Život je vysypaný valník gumových medvídků

27. září 2013 v 15:55 | KayW
Páteční kafočaj mě přinutil přemýšlet o různých věcech... a ne všechny jsou zrovna smysluplné. Tímto nehodlám nic...dokazovat? Ne, to není správný výraz. Prostě si to přeberte.

Proč je tu ticho?

23. září 2013 v 17:08 | KayW
Hulákám ze záhrobí, abych ukázal, že jsem nezemřel, ale pouze prokrastinuji. Následuje pár věcí, které jsem za dobu svojho ticha zjistil.

Do budoucna

9. července 2013 v 20:11 | KayW
Tak poraďte. Které s uvedených témat tu chcete vídat v blízké době?

Cofftea time

27. června 2013 v 21:31 | KayW
Dnes to nebude úvaha, kritika, příběh, či podobná ftákovina. Mám na programu poodhalit vám výrobu věci, o které jsem se několikrát zmínil, dokonce o ní udělal i komiks. O všeléku a návykovému...hnusu? No...každý si udělá obrázek. Řeč je samozřejmě o kafočaji.

My Voyage

4. června 2013 v 19:38 | KayW

Jelikož voda blízko mého obydlí značně stoupla, připravuji svůj záchranný kit, který mi pomůže přežít cestu, na kterou se hodlám vydat. Budu osamělejší než Hanks v Trosečníkovi, ale má plavba bude (dovoluji si tvrdit) epičtější než jakýkoliv díl Pirátů z Karibiku.

Šílenství není nemoc

20. února 2013 v 16:00 | KayW
Jop, jedna z věcí, co mě opravdu žere, jsou ti tabulkoví skeptici, kterým když začnete vykládat o šílenství, vyvalej na vás doktorskej seznam psychickejch poruch.

Předávkování psaním

18. února 2013 v 12:53 | KayW
Někdy toho mám vážně moc. Vážně. Sám od sebe očekávám aktivitu, ale válím se, místo abych dokončil to hafo rozdělaných příběhů. Asi je to tím, že poslední dobou to s psaním přeháním.

Pro začátek + Co svět postrádá

14. února 2013 v 18:29 | KayW
Nuže, jsem tu. Pro někoho to nejspíš bude šok a bude se to považovat za špatné rozhodnutí, ale to si vyřiďte s mým tvůrcem. To on, mne rozhodl vydat vstříc krutému světu internetu, aby vám skrze mé psaní vtloukal do hlavy, co hejtuje a jak si představuje svůj svět... Marně mu říkat, že ostatní to nezajímá...ale což...jsem tu. Děkuji za vřelé uvítání.
 
 

Reklama

Rubriky