Chvilka nadávání na malichernosti

Matky coby Frankensteini

14. dubna 2017 v 3:04 | Xerodoth Sigmius
Na základě rozhovoru, co jsme vedli nad ciderem v Jerichu, se mi vybavilo takové hezké přirovnání, Doufám, že to triggne spostu lidí, protože už jsem se dlouho nepobavil nad rozbouřenými reakcemi, Jedná se o téměř klasický příklad mého pohledu na existenci, z níž celý vesmír vypadá jako koitus lenochoda tříprstého a nukleární ponorky.

Pár minut zbytečného rozhořčení, které stejně nikoho nespasí

2. června 2016 v 1:39 | Xerodoth Sigmius
Bytosti na bázi uhlíku!
Možná vám neuniklo (s nejvyšší pravděpodobností uniklo, ale pšt!), že má aktivita se měsíc od měsíce ubírá do věčných lovišť. Je to etapa, kterou si projde každý blog. Ona ta smršť nápadů tryskající v gejzíru krátkých článků na počátku existence po čase utichne, což? A tak se někdy nostalgicky vracím ke starým tématům, která jsem tu tak nějak trousil v dobách, kdy jsem měl tři a půl stálého návštěvníka (od té doby se to zvedlo circa o tu půlku internetového uživatele, bohům dík tu od pasu nahoru), jenž byl ochoten se projevit. Protože na ně neustále narážím, štvou mě a možná se jen pokouším marně někoho osvítit, aby vytáhl hlavu z kloaky a zametl si před vlastním prahem. Takže tak.

*příliš mimo na vymýšlení názvu článku*

26. března 2015 v 10:56 | KayW
A víte co? Dlouho jsem si na nic nestěžoval. Tak to abych to napravil. Protože je spousta věcí, co mě sere, takže tady máte...tři. Anebo možná víc, pokud se nějak rozepíšu.

Přeceňovaná honba za kusem papíru

6. prosince 2014 v 11:14 | KayW
Sice to není článek formátován pro Nadávání na malichernosti, ale rozhodně to nechci cpát tak nějak mezi úvahy jako takové. Vlastně nejde ani o malichernost, ani nadávání. Ale vždyť je to vlastně jedno.

Hrstka štěrku

3. prosince 2014 v 23:10 | KayW
Oukej, projednou nebudu ignorovat výsledek ankety (kde Nesourodá změť a Nadávání na malichernosti jsou v čele) a budu nadávat. Zahrnu do toho i jednu věc v TO WRITE listu, naznačím některé další a budu tak nějak šťouchat do věcí, se kterými stejně nemůžu nic dělat.

Kyblík stížností

7. září 2014 v 18:55 | KayW
S lehkým spánkovým deficitem řešeným dávkou kofeinu se pokusím po dlouhý době napsat něco jako článek, místo toho, abych to tu spamoval útržky, pokusy o verše nebo recenze. Yáááy. Protože se zase našlo pár věcí, co mě sere a odkládám psaní o nich.

Další chvilka nadávání na malichernosti

6. června 2014 v 19:04 | KayW
Protože mám zase jednou chvíli volného času (kecám, ten mám skoro pořád), tak tu hodím spam o tom, co mě zase jednou sere. Yepee.

Další z mnoha subjektivních kritik

11. května 2014 v 19:52 | KayW
Přišel jsem opět se svou lopatičkou plnou kamínků, kterou hodím na hromadu štěrku nadávek, které vyřkly tisícovky přede mnou. No co...originalita mi nikdy na zahradě neklíčila. Když o tom přemýšlím, nevypěstoval jsem ani blbou pampelišku. Ale to je buřt. Zase odbíhám.

Sobotní chvilka nadávání

12. dubna 2014 v 19:14 | KayW
Už dlouho jsem na nic nenadával. A tím myslím na věci, které jsou ostatním lidem úplně buřt.
 
 

Reklama