Básničky, povídky a věci jim podobné

měni. nálepkou levičáka xenonová berou

23. května 2014 v 10:54 | KayW
Pokud vás zmátl už nadpis, vězte, že jsem se pouze rozhodl realizovat dadaistickou báseň dle vzoru Tzarova Manifestu dadaismu. Vystříhal jsem z novin slova a náhodně je skládal za sebe. Tedy budu skládat. Meh. Čas stejně neexistuje.

Pavoučí umění

20. května 2014 v 17:33 | KayW
Měl bych se učit, vzhledem k tomu, jaké fiasko byla dnešní zkouška. Ale můj mozek opět zapnul prokrastinační mód, takže dělá jakési slabé veršovanky.

Chladná múza

19. května 2014 v 16:10 | KayW
Ha! Začneme jako obvykle, když píšem k tématu a to tak, že se ho to týkat nebude, ale hnidopiši, můžete zalézt zpátky do svých nor, protože se k tomu dostanu. Protože témata týdne jsou poslední dobou celkem faň, jen pro mne zkrátka přicházejí ve špatnou dobu. Protože o zrcadlech jsem psal v lednu, kdy jsem referoval o tom, proč se bojím zrcadel. A aby té smůly nebyl dost, povídka, která se tohoto tématu týká (splněná položka TO DO listu) je OPĚT v soutěži, protože vážení porotci si její vyřazení rozmysleli a poslali ji do druhého kola -_-. Každopádně pro vaše zhnusení tu mám nerytmický poetický výflus, postrádající veškerou symetrii. Protože přece nepropásnu příležitost sebepropagace, že?

Časupír

9. května 2014 v 9:40 | KayW
Původně jsem chtěl psát o svém hrdinném objevu toho, že český chatbot je vlastně admin, který trollí lidi a nadává jim (nekecám, mám záznam celé konverzace a screeny). Ale jsem prostě moc líný a beztak by se to vzhledem k mé sledovanosti doneslo jen za dva nebo tři rohy. :D A tak jsem se v mé poeticky zvrácené náladě hodně volně inspiroval Guizomovo článkem (ano, špatné skloňování mne prostě baví...dělám to z absence srdce a tak dál). Taky proto, že básničky mají nějaký větší ohlas, než většina předchozích článků. Nuž, očekávám vaše kameny.

Děvče z kovu

6. května 2014 v 12:37 | KayW
Moje básnické střevo v posledních dnech vykazuje podezřelé známky aktivity, a tak jsem se s vámi chtěl podělit o menší ukázku. Jak jinak. Ostatně se mi nějak vrací poetická vlna a rád bych dal dohromady několikatero svých nonsensnějších výtvorů a utvořil z nich celistvou sbírku. Což sice dělám i s povídkami, o kterých bych mohl v případě zájmu mluvit (ano, je to všechno velká sebepropagace, dostali jstě mě).

Kafe z čistý konvice

1. května 2014 v 11:56 | KayW
Právě jsem do sebe nalil nejhorší kafe od doby, kdy jsem si omylem do moccate nalil džus. A to by bylo abych vám o tom nedal vědět! Ale aspoň vás nespamuju definicí závislosti na TT, jako to dělají ostatní wikikopírovači :P

Loutkářovy verše II.

22. dubna 2014 v 18:28 | KayW
Jak už jsem dřív zmínil, Loutkář je vypovídkovaná část mé osobnosti. Dnes zveřejňuji o malinko delší verzi jeho psychedelické říkanky. Pro zájemce o jeho příběh (který je jednou epizodou šestidílné povídkové série) přikládám odkaz -> ZDE<-

Loutkářovy verše

28. března 2014 v 19:26 | KayW
Někdo asi ví, že má osobnost se skládá z vesnice persón. Většinu z nich jsem pojmenoval podle postav z povídek a občas nade mnou převezmou kontrolu. A dnes se nejspíš nejšílenější z nich pokusila oživit mé básnické střevo. Opustila svou říkanku "Blik blik, v mý hlavě sedí malej epileptik" a pokusila se o směsici...věcí. Jo, a to asi Loutkář může za podivnou posedlost velrybami.

Den otevřených dveří, čirá mizérie a tak dál

3. února 2014 v 20:25 | KayW
Sotva máme začátek pololetí, už mám zameškaných šest hodin. Moje ulejváctví se dá ale odůvodnit, jako každá věc. Tohle má ale racionální výmluvu (projednou). Účastnil jsem se totiž dne otevřených dveří na UK. Konkrétně na Sociální fakultě, katedry žurnalistiky. Woohoo.

Marná naděje

18. prosince 2013 v 22:05 | KayW
Z jakéhosi sentimentu...

Topím se v nonsensu

21. října 2013 v 16:53 | KayW
Po dlouhé době jedu na taurinu.

Rozbité království mysli exotovy

6. května 2013 v 21:08 | KayW
Tak trošku sem hážu starší odpad. Postupné ztrácení dětství a inspirace je deprimující. Přesto odmítám vyrůst a hodlám veškeré své dětství a fantazii uvěznit v nějaké kouzelné skříni, ze které budu krást, když budu v koncích.
Omlouvám se za následující kiks. Nechci se držet staréh rýmovacího vzoru. Prostě jsem asocioval.

Z vnitřního šílenství

21. února 2013 v 17:01 | KayW
Poněkud starší výflus který znají odběratelé poněkud jinšího mého projektu.

Z nepozvání

18. února 2013 v 15:00 | KayW

Nečekejte nic zářného.

Mrzuto

16. února 2013 v 16:01 | KayW
Přeháním? Je to kýč? Samozřejmě! Ale zastavte mě.

Vzbudíš se

14. února 2013 v 19:01 | KayW
Jen krátká, nesymetrická rýmovačka...tak hned nekřičte
 
 

Reklama

Rubriky