Listopad 2017

Sigmopoezie, červen až listopad

19. listopadu 2017 v 22:07 | Xerodoth Sigmius |  Básničky, povídky a věci jim podobné
Když ještě tenhle blog fungoval s jakous takous pravidelností, nebyl měsíc, kdy se tu neobjevil alespoň jeden kus pseudopoezie z mé vlastní tvorby. Vzhledem k faktu, že jsem se víceméně přesunul na jiné sociální sítě, na nichž se stejně projevuji jen ve chvílích, kdy nejsem v práci, popřípadě nejsem zaměstnán civěním do stropu, protože stereotyp je zabijákem veškeré fantazie, to tu poněkud utichlo. Ale dneska jsem si řekl, nah, fuck it. Pojďmež prokrastinovat. Přece to tu nenechám jen tak umřít. A když už, alespoň budu mít další místo jakožto skladiště než facebookové stránky a wattpad.
Stejně tak jsem chvíli uvažoval o návratu Nesourodých změtí. Ale na ty nemám tolik materiálu a jejich funkci zastává hipstagram, kam jediné, co přidávám, jsou fotky lístečků, co vylepuju po hospodách, nebo píšu na zdi záchodů.

Sigmovo manuál how to přežít noční Prahu

5. listopadu 2017 v 2:54 | Xerodoth Sigmius |  Sometimes
Někdy prostě musím zase otevřít tenhle editor a oslnit své vymřelé čtenáře nějakým naprosto epesním článkem, co jim dozajista zachrání krky. Protože to je přece to, co já dělám, žejo. I když mi na vašich životech v zásadě nesejde. Nicméně myslím, že za tu dobu, co se motám po Praze (myšleno doslova motám, protože vesmír s jistou hladinou ztrácí svou stabilitu), mám nárok na to, abych vám udělil pár rad, co vám v budoucnu helfnou od toho, abyste se jednoho dne nevzbudili mrtví, nebo se neoctli někde v Rumunsku bez ledviny. Ale spíš ne.