Duben 2016

Kruh Pekla pro uživatele internetů

29. dubna 2016 v 19:48 | Xerodoth Sigmius |  Výflusy, úvahy a všelijaký odpad
Představte si, že jste právě zemřeli (Sigmo, jak netradičně sluníčkový začátek článku!). Celý svůj život jste prodleli v prokrastinaci, zakyslí za monitorem v nevětrané místnosti se staženými roletami (co mi to sakra připomíná?). Co je zarážející, posmrtný život existuje. Máte před sebou dveře. Vstupujete do místnosti, přesně takové, ve které jste prožili své nejlepší chvilky plné nikým nespatřených lonely pleasures. Jakmile vstoupíte, dveře zmizí a vy ostanete před pécéčkem. A co víc, je tu internet. Můžete komunikovat se svými mrtvými přáteli, slavnými osobnostmi a dívat se na seriály online. Jste v nebi? Něheheh. Nope.

Stagnace

21. dubna 2016 v 0:57 | Xerodoth Sigmius |  Básničky, povídky a věci jim podobné
Paralellis se na chvíli vrací do dob, kdy jsem maturoval. Takže to tu bude zatím samá pseudopoezie, dokud mé bytí neoslní něco, o čem by se dalo kloudně psát. Protože mám pocit, že ze všech možných existenciálních blbin už jsem prohnal sítem všechno, co se dalo.

Zahrada rozumu

7. dubna 2016 v 18:46 | Xerodoth Sigmius |  Básničky, povídky a věci jim podobné
Tohle je víceméně shrnutí toho, proč má aktivita poněkud upadla. Vlastně je to stav, který trvá už delší dobu. Myslel jsem si, že tím, že na týden vysadím kodein, abych obnovil jeho funkce na své tělo, mé problémy vyřeší. Ale nechalo to na mý duši hnusný jizvy. Osmej den jsem totiž začínal bezděčně interaktovat se svým okolím a pociťovat závany zodpovědnosti, racionality a touhy dělat něco se sým životem. Ale nemoh jsem to takhle nechat, takže jsem opět zdrhnul mimo realitu. Jak to vypadá, bylo to ze dvou třetin neúspěšné.