Listopad 2015

Kafárenský asociování

28. listopadu 2015 v 18:37 | Xerodoth Sigmius |  Sometimes
Někdy tak nějak prostě nevim. Vlastně pořád, ale což.

Dopad mindfucků na Sigmovo myšlení

23. listopadu 2015 v 20:39 | Xerodoth Sigmius |  Básničky, povídky a věci jim podobné
Někdy vám vystavení se myšlenkách tvůrců, kteří jsou mnohem divnější než jste vy, udělá v hlavě pěknej mrdník. Mindfuckový filmy sleduju pěkně dlouho a žánr mých povídek se pekelně změnil. Od čistohororu jsem přešel k absurdnímu mixu dramat, sci-fi a fantasy. Ale furt je tam vidět ten hororový prvek. Ale filmy mi přestaly být dost, takže jsem přešel na knížky. Rád bych se v budoucnu věnoval podrobnějším recenzím každé knihy zvlášť, až je přelouskám.
Dočetl jsem Borroughsův Nahý oběd a musím říct, že mi v hlavě zůstaly chchle věcí a asociací, které jsem chtěl sepsat. Tak jsem to udělal. Doufám, že se mi něco podobnýho nestane po 120 dnech Sodomy.

Takže jsem se dneska sebral a měl v plánu si dát kafe v Rybce a začít něco datlovat do soutěže pro Triumvirát. Rybka byla plná, končil jsem v Jerichu, kde podle mýho maj sice horší kafe, ale dávaj k němu lotusku (Lotusku!!!), kdežto v Rybce jen prašivej bonbónek (no offense, mám rád tamní prostředí, obsluha už se ani neptá, co chci, sednu a přistane mi velký presso, takže se furt drží na špičce žebříčku). Ale Jericho si u mě docela dneska šplhlo, když začali hrát Jefferson Airplane (White Rabbit a Somebody to Love). Každopádně... nadatloval jsem místo soutěžní povídky následující text, ze kterého se obávám bude mít třeba taková Silwiniel noční můry.
Jo, a pak jsem si koupil kaktus. Malej, roztomilej, dám mu těžce umělecký jméno, budu mu pouštět Vivaldiho a číst mindfucky. Tak snad neuhnije. Konec deníčkové části.

Magieprostě

20. listopadu 2015 v 19:09 | Xerodoth Sigmius |  Básničky, povídky a věci jim podobné
Téma týdne ve mne vyvolalo krátkou ideu, kterou jsem chtěl zpracovat sice delším a dramatičtějším způsobem, ale pracovní únava utlumila múzu. Tak jsem na koleni stloukl krátkou situaci, dokud aktuální téma ještě běží.

O násilí, lidské povaze a kreténech

14. listopadu 2015 v 20:21 | Xerodoth Sigmius |  Výflusy, úvahy a všelijaký odpad
Poslední věc, kterou měl kdy tenhle blog řešit, je aktuální situace. Ale tu dneska Bohůmžel řeším od rána, je toho plnej internet, televize, kafárny, dokonce i úložnej prostor pod postelí. Ale tak co. Rejpnu si. Budu zlý a cynický, takže by to tu mohla oživit nějaká malá flamewar. Oukej.

Plavba

13. listopadu 2015 v 20:18 | Xerodoth Sigmius |  Básničky, povídky a věci jim podobné
Nějak jsem opět upadl do tak silného stereotypu, že nemám témata na články. A tak jsem se dneska sebral, koupil si novej zápisník, protože ten starej mám asi dobrý tři roky. Sloužil dobře a mám k němu i docela vztah. Taky za tu dobu. A tak jsem se s tim novým svazkem panensky bílejch papírů dovalil do Rybky, kde jsem po velkým pressu spustil asociování. A vznikla tahle malá ouchylnost.

Nesourodá změť vol. 13

7. listopadu 2015 v 22:47 | Xerodoth Sigmius |  Nesourodá změť
George Clooney odmítl hostovat v této Změti. Tak si ho pouze domyslete. Stejně jako obvyklý komiks. Opět nic nového (z většiny) pro ty, co sledují mé sociální sítě, protože psát si poznámky bokem nestíhám a většina myšlenek je natolik spontánních, že ani nevím, že je dám do nějaké Změti. Takže tak.