Reportáž, která Vás zvedne ze židle. A nebo taky ne.

16. července 2015 v 23:14 | KayW |  Sigmozprávy

Protože pravdivý věci vám novin neprodaj.


Dlouhá léta výzkumů a vyhazování milionů z dotací vědcům snesla pomyslné vejce jejich práce. Objevili totiž, kam se ztrácejí věci, které zrovna potřebujeme najít. A že to není objev malý. Jedná se o celý vesmír předmětů, které libovolně mění svou polohu.
Po celou dobu své existence si lidstvo kladlo otázku: "Kde to sakra je, když to zrovna potřebuju?" A nyní máme konečně odpovědi. Je to k nevíře, ale tužky, mince, mobily, dokonce celé budovy se ztrácí v jednom vesmíru. Ale pouze ve chvíli, kdy si nejsme stoprocentně jisti, kde se daný objekt nalézá. Z tohoto prostoru pak vypluje ve chvíli, kdy se stává věc v našich očích naprosto zbytečnou, popřípadě se zjeví na místě, kde bychom ji vůbec nehledali.
Přední inženýři už teď pracují na přístrojích, které nám v budoucnu umožní do takového prostoru nahlédnout, protože podle dosavadních tvrzení se zde nenacházejí jen hmotné předměty, ale i ztracené myšlenky v surové formě. Největší kapacita české vědecké akademie vesmír shrnula prostě: "Ty vole, to jste prostě ještě neviděli."
Zařízení bude mít několik provedení:
1. Pro domácnost - bude napomáhat vyhledat věci ztracené v určité lokalitě o rozloze domu/bytu.
2. Pro myslitele/umělce - pro extrahování zapomenutých myšlenek, protože když už krást cizí nápady, tak moderně.
3. Pro turisty/cestovatele - pokud jste kdysi navštívili lokalitu, kterou ne a ne najednou objevit, toto bude řešení.

Samozřejmě, na celý objev se přišlo ve chvíli, kdy se hledalo naprosto něco jiného. Nyní je jediná brána uložena ve stabilizačním poli, aby nezmizela v době potřeby, společně s mikroskopy, baňkami a spoustou dalších nástrojů, jejichž názvy neznáme a vlastně nás ani nezajímají.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Silwiniel Silwiniel | Web | 20. července 2015 v 18:00 | Reagovat

Supééér, konečně se zase shledám se všemi ztracenými ponožkami! :-D

2 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 24. července 2015 v 18:09 | Reagovat

Hm, a to jsem do dnešních dní věřila na skřítky o_O

3 Maitter z Creepfellu Maitter z Creepfellu | Web | 10. srpna 2015 v 22:48 | Reagovat

Teď by to chtělo telefonní číslo a něco ve smyslu "Když zavoláte ihned, dostanete neidentifikovatelný odpad pouze za docela malinký příplatek." (neměla jsem to srdce použít zdrobnělinu i na příplatek), protože možnost dvě a tři by se mi nesmírně hodila a byla bych ochotna si zajít i pro ten odpad. Jinak si myslím, že s problémem řešeným možností jedna se lze dostatečně účinně vypořádat onou starou dobrou taktikou, která zapříčinila samotný objev vesmíru vytracených věcí: hledáním čehokoliv jiného.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama