Nesourodá změť číslo jedenáct

1. června 2015 v 10:26 | KayW |  Nesourodá změť
Protože chci nasrat všechny lidi s obsedantně kompulzivní poruchou.Mám dojem, že papež je děsnej egocentrik. Na Twitteru ho sleduje přes šest milionů lidí, zatímco on sleduje pouhých šest uživatelů. A všichni jsou on sám, jen v jiných jazycích. Egocentrismus level papež, vole.
___________________________________________________________

Nesnáším, když mám na svý uličce řvoucí děcka. Nebo jakýkoliv pobíhající děcka. A tak jsem si vymyslel motivační příběh pro ně a jejich rodiče.

"Víte, když jsem byl malý, utekl jsem rodičům a ztratil jsem se jim. Ani se neobtěžovali mě hledat. Místní obyvatelé se mne ujali a naučili pracovat se zbožím, veškerá umístění a tajemství.
Můj bratr na tom byl kázeňsky hůř a skončil v mrazáku společně s ostatní drůbeží."

Bohužel se mí kolegové shodli, že bych spíš dostal vyhazov a blázinec. Takže když mi kolem proběhne nějakej rozjívenej parchant, povzdechnu si jen: "Drůbež."
___________________________________________________________

Z pseudovědeckých poznámek:

1. Sigmova teorie Sigmova zjevování

Podle jakési dávné legendy se Sigma ukrývá v nejtemnějším koutě mozku každého, kdo o něm má jakékoliv sebematnější povědomí. Zde jen sedí a škrtá sirkami. Pokud se mu podaří zažehnout plamen, dochází k bodu asociace, kdy Sigma vstupuje subjektu na mysl ať v té či oné intenzitě. Asociace vede k evokaci, evokace k materializaci. Jelikož idea je počátkem hmoty, vystupuje Sigma ze stínu mezi hmotným a myšlenkovým prostorem (opět ať v té či oné formě) do reálné zóny. Problém nastává, pokud k asociaci dojde na více místech najednou.

2. Inspirace funguje pro náhodu, náhoda pro paradox.

(Tady to vysvětlím. Pokaždé s sebou nosím papír a tužku, kdybych dosáhl náhlého osvícení. Problém je ten, že pokud u sebe tyto potřeby mám, mozkovna je dutá. Ale stačí to nechat doma a dojde k nějaký hovadině, která mi vnukne nápad, jejž si ale nemůžu zapsat a po nějaké době ho zapomenu.)

3. Lumičí pud

Za jeden z důkazů toho, že lidé jsou pouhá zvířata obalená individuem, můžeme považovat nutkání skočit z jakékoli výšky do jakékoli oblasti, kde hrozí jistá smrt. V podstatě v nás probíhá boj mezi zvířetem a pudem sebezáchovy. A také to potvrzuje, že máme společné předky s lumíky.
__________________________________________________

Napadlo vás někdy, že kdybyste se zeptali Lucifera na to, co si o tom všem myslí, odpověděl by, že jediný Ďábel tkví na nebesích?

(pardon, pokud jsem to omylem odněkud ukradl)
____________________________________________________

Pětiminutový obrázek, tentokrát v poněkud "barevnější" formě než obvykle. Černobílá mi totiž smaže jisté detaily, proto pořebuji šeď.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Co ze Změtí se vám líbí nejvíc?

Pseudověda 10.7% (3)
Mikrobásničky 3.6% (1)
Ze Sigmova života 28.6% (8)
Filozofůstky 10.7% (3)
Sarkastické poznámky 32.1% (9)
Čmáranice 7.1% (2)
Mikropříběhy 0% (0)
Změti jsou fuj. 7.1% (2)

Komentáře

1 Atris M. Atris M. | E-mail | Web | 1. června 2015 v 12:39 | Reagovat

Už jsem se chystala poznamenat, že tím Afričánkem jsi to pohřbil, když jsem si uvědomila, žes ho ani nepohřbil... ty stvůro! x)

2 Yima Yima | E-mail | Web | 1. června 2015 v 21:23 | Reagovat

Člověče, chudáci děti. Já jsem se v obchodě ztratila jednou, společně se sestrou v Ikey. Ovšem znala jsem to tam nazpaměť, tak jsem prarodiče našla rychleji, než si stihli všimnout, že tam nejsem. Trvalo to asi deset minut. Smutné.

3 Maitter z Creepfellu Maitter z Creepfellu | Web | 10. srpna 2015 v 20:44 | Reagovat

Drůbež jsem předala jedné podobně naladěné osobě a umřela smíchy spolu se mnou.

Proč zrovna sirkami?

Nechápala jsem Lumičí pud, tak jsem si o lumících něco málo našla a tvou teorii to rozžvýkalo a snědlo. Nechci vědět, co ji čeká teď.

Bůh by mohl být Loutkářem. Chudák Lou na to zezdola bezmocně civí, sem tam někoho nechá posednout a vyžívá se v letošním létě.
Je mi to povědomé, ale to dost dobře mohla způsobit i tvá poznámka.

Afričánek se ti věru povedl. A zníš tak moc jako jeden můj známý, že mi to začíná lézt na mozek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama