Sigmova sedmá Nesourodá změť

4. února 2015 v 19:23 | KayW |  Nesourodá změť
Plná vlákniny s ebolou. Nemáte zač.Začněme obrázkem. Protože používat správná slova je důležité.___________________________________________
Když už jsme u toho nacismu, byť gramatického:

Omlouvám se, že v posledních Změtích nenalézáte Adolfa. Opravuje sprchu a troubu, bo tak. Chtěl jsem to vyfotit, ale mám na to špatný světlo, sorry.
________________________________________
Atris si mi postěžovala, že má jakési problémy s nalezením práce a shání morální podporu při psaní motivačního dopisu. Takže jsem po dlouhé době zkusil motivační proslov.

Musíš jednat přímo! Nacválat na bujném jednorožci, prorazit kyjem dveře a zařvat: "Dobrý den, máte nějaké volné místo pro chudého studenta, co nemá pevný životní směr?" A oni odpoví: "Ano, jistě! Předložte nám svá doporučení, praxi, výpis z rejstříku, číslo účtu, op, zaplaťte si lékařskou prohlídku a MOŽNÁ Vás vezmeme."

Asi na tom budu muset zapracovat.
________________________________________________

Moje mladá má fakt divný spaní. Ale fakt divný. Poprvý jsem si toho všim před půl rokem, kdy mi začala uprostřed noci tvrdit, že se jí zmenšuje nos. A ne jenom jednou. Pak viděla fosforeskující pavouky. Měla delší ruku. Viděla divný dítě. Jednou se v noci vzbudila se slovy: "Taky jsi viděl to vepřový?" Když mi v prosinci řekla, že nám u stropu lítá bezhlavý červený tělo, už jsem se jen otočil a spal dál. Ale teď jí prej dlužím v bance několik milionů. Tak mě napadá, proč se taky nedělím o svý myšlenky, když se vzbudím? Vždy´t to někdy musí bejt psychojízda.
__________________________________________________________________________________

Trocha konspirací.

Napadlo vás někdy, že Jack a stonek fazole může být prequel k Attack on Titan?
A že Džin z Aladina je vlastně Jafar? Protože Dřin na konci zavřel Jafara do lampy a poslal ho v čase deset tisíc let zpátky s tím, že mu to zchladí hlavu? Ovšem musíme pominout existenci navazujících filmů. Heh.
_______________________________________________________________________________________

Pociťují příznaky svědomí.

I když je konec tohoto videa poněkud depresivní pro lidi s jinou sortou humoru, moje nadšená odpověď "Jo! ^^" na otázku mý mladý, "to děcko fakt umřelo?" mi začala hlodat hlavou. Sigmo, mrtvý děti, není to trochu pod tvou úroveň? Co kdyby to bylo tvý děcko? Ale pak jsem si řek: Náááh, mý děcko by už dávno vraha zabilo svými psychokinetickými schopnostmi, z jeho krve by udělalo pentagram a jeho tělo obětovalo pohanskému božstvu. A ze jeho střev by si udělalo houpací síť. Takže jsem vlastně úplně v pořádku, děkuji.
________________________________________________

Chtěl jsem v práci udělat sociálně-enviromentální průzkum a rozezpívat sklad tím, že jsem si začal broukat "Kam jdeš s tou pilou". Bohužel to selhalo v základech a nikdo se nepřidal. Asi jsem na tamní společnost moc ouchylnej, nebo je to tam prostě moc mulikulturní.

A protože tohle smolím víceméně z hlavy a ne jako obvykle z poznámek, co si střádám za minulý měsíc (tak proto to je o dvěstě procent hovnitější!), měl bych sem vrazit nějaké narychlo spíchnuté filozofické moudro. Dang!


-Vztek a stolní lampička mají společného více, než se může zdát. Když se naserete a spolknete lampičku, asi vás to zabije. -Xerodoth Sigmius, 2015

A pak, že to nejde.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Majklice†Světice Majklice†Světice | Web | 4. února 2015 v 22:18 | Reagovat

Všechny mladé jsou asi divné, můj kamarád spí s něčím podobným, taky vidí pavouky, ale obří, pak miniaturní lidi na zdech a Ježíše u postele. Já prý jenom spím s otevřenýma očima, což asi musí vypadat trochu děsivě.
Shingeki no Jack.
To mi připomíná, kdyby tvé dítě přejela slavná osobnost, kterou obdivuješ, cítil by ses poctěn nebo by jsi k dané osobě začal pociťovat nenávist?
Zkus si zpívat fotbalovou hymnu, to vždycky zabere, u nás to rozezpívalo celý les a to ani nesleduju fotbal.

2 Aailyyn Aailyyn | Web | 6. února 2015 v 16:08 | Reagovat

Ještěže si většinu svých snů nepamatuju. A to, co si pamatuju, radši nikde nevykládám, protože bych skončila na gauči u psychoterapeuta. :-)

3 tips-for-girl tips-for-girl | Web | 8. února 2015 v 10:56 | Reagovat

Máš pekný blog ☺ :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama