O něco uvěřitelnější zprávy

28. prosince 2014 v 12:19 | KayW |  Sigmozprávy
A TV Onion s Monty Pythonama se můžou jít zahrabat. Nebo taky ne, co já vím.Záhada psí komunikace (téměř) rozluštěna

Před rokem se nejpřednější vědecké mozky celého světa spojily, aby konečně rozluštili záhadu, jak mezi sebou komunikují nejlepší přátelé člověka - psi. Po dlouhém bádání známe konečně odpovědi, které jsou více než šokující, ba dokonce znepokojivé.
"Jsme si jistí, že tohle bude přelom. Nejsme si ovšem tak úplně jistí výsledky, ale dle mého názoru další roční kontrola dat vše potvrdí," napsal nám vědec, který si nepřál být jmenován, "Co můžeme s jistotou říci je, že psi se dorozumívají štěkáním. Ano, je to šokující, ale za rok, co jsme zavření v laboratoři s deseti různými plemeny, jsme od nich neslyšeli jediné zakvákání, bučení, ba dokonce ani mňoukání."
Na otázku, zda už byl vyřešen překlad štěkotu do lidské řeči, nám byl zaslán dopis nepublikovatelného rázu. Nezbývá si jen počkat další rok a doufat, že vědci dosáhnou svého cíle. Možná jednoho dne si se svými domácími mazlíčky budeme povídat jako se sobě rovnými.


Muž si kýchl

(aneb další kritika Novinek, která vytahuje jednu běžnou událost nad všechny ostatní)

Incident se stal v jedné obyčejné české domácnosti. Hlava rodiny rodiny Šotkových (Tuřínovice čp. 16, kdyby si na ně někdo chtěl přijít ukázat) tuto středu přesně v 17:53:23 vdechl nosem přehršel prachu, což mělo za následek, že si musel kýchnout. A my u toho samozřejmě byli! I přes to, že všude ve světě kýchají miliony lidí v jednom okamžiku, tento člověk byl vyvolen, aby se stal obětí našich událostí a utržil tak celoživotní ostudu jen proto, že nepoužil kapesník, ale jeho kýchanec vyšel hlasitě do prostoru obývacího pokoje. Další zprávy vám přineseme, až kdokoliv z rodiny zakašle.

Záhadné zmizení ženy s příchutí sýra

Před několika týdny jste mohli ve zprávách vidět příběh ženy, která od narození chutná jako sýr. Do osudného dne, kdy se její tvář objevila v médiích, neměla se svým postižením vůbec žádné problémy. Teď je nezvěstná. Může za to náhlá vlna popularity nebo výhružné dopisy týkající se hladovějících dětí v Africe? Její rodina o celé situaci nechce mluvit a nemá tušení, kde by mohla být. Zatímco ve městě probíhají jednohubkové hody, policisté marně pročesávají lesy a za pomoci policejních psů, jež unikli pokusům zvídavých vědců, ukončují své pátrání u každého druhého balíčku eidamu. Vlna konspirací obviňuje každého známého Sýrové ženy, ale to přece nemusí nic znamenat. Stále doufáme, že se objeví.
(Následuje reportáž našeho gurmánského experimentátora: Sýrová pomazánka snadno a rychle)

Mimozemšťan DRMRFRGHR stále hledá své klíče

Je tomu přesně třicet dva let, co vesmířan označovaný jako DRMRFRGHR někde ztratil klíče od svého obytného asteroidu. Už několikrát žádal o pomoc i pozemské obyvatele, ale ti si jeho prosby a dopisy naší planetě vykládali jako výhružku invaze. Nyní DRMRFRGHR prosí o azyl ve Švédsku, aniž by tušil, že tím v USA rozpoutá vlnu odporu.
"Viděli jste někdy naše filmy?" nechává se slyšet americká bezpečnostní služba, "pokaždé, když přiletí návštěva z vesmíru, musí to být na naše území. A nejlépe to musí odnést Socha Svobody. Takže samozřejmě chápete, že se o tuto možnost invaze nesmíme nechat připravit, abychom ukázali, že naše filmy nejsou jen plané řeči."
DRMRFRGHR po tomto oznámení opustil naší planetu a vydal se hledat své klíče na Pluto. Beztak je má někde zapadlé v kapse.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Mám udělat blogu stránky na facebooku?

Ó, ano, všemocný Sigmo!
Táhni, lůzo!

Komentáře

1 Maitter z Creepfellu Maitter z Creepfellu | 31. prosince 2014 v 12:48 | Reagovat

Tohle je skvělé! Ani málo, ani přehnané, pobaví, odlehčí, nutí k ukazování zubů světu... Možná bys měl mít samostatný web pouze na sigmozpravodajství. *tlemí se*

Držkoknížku NIKDY!
Ale kromě mě jsou tam všichni, takže...
Mizím.

2 Maitter z Creepfellu Maitter z Creepfellu | 31. prosince 2014 v 12:51 | Reagovat

P. S. Muž si kýchl a dodatek o klíčích v kapse jsou nejlepší. Tak suché, tak pravdivé. O vědcích a psech je krásná (ne)absurditka.
K článku o rozkrádání tvých citátů jsem ještě chtěla dodat, že nejsem s to zapamatovat si tě jako paralellis, takže vyhledávám zásadně Xerodotha Sigmu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama