Vyplaveniny

5. března 2014 v 20:12 | KayW |  Sometimes
Někdy se tak brouzdáte těmi internety, googly a bůhvíčím ještě, abyste si osichrovali, jestli vás někdo nekopčí a dojdete k tomu, že některé kopčení vašich výroků je vlastně faň.


No fakt. A kdo tvrdí, že se v minulosti negooglil, ten to dělá dodnes. Už asi před rokem jsem přišel na to, že když zadáte do google "xerod", vyjede vám zbytek mého pseudonymu. To by mně zajímalo, kdo mne tak často googlil a proč. A včera jsem si potvrdil svou hypotézu. Tu, že konkrétně mou osobu negooglím sám.

Je to asi 4-5 let, co jsem začal s povídkařením na internetu. První příběhy chodily na horror.cz, byly strohé, morbidní, klišé jaxviň. Klasická tvorba čtrnáctiletého děcka, ale lidem se to celkem líbilo, neměli špatné ohlasy, i když byli o šest i více let starších..sem tam mne chtěli poslat na léčení, ale pohodá. A tady začala moje opatrnost, protože několik měsíců na to mne začali kopírovat barevní, či méněbarevní blogísci píšící comic sansem, amatérští webísci na webgardenu a xteeňačky...kvůli tomu jsem si musel ten blbej účet založit, abych tý jedný krááávě nebeský napsal na skype, aby si smazala můj příběh ze svého růžového profilu. Anyway, od té doby provádím pravidelné kontroly svých věcí. Díky mne tak zaniklo několik blogů. Vlastně jsem se tenkrát zapřísáhl, že všichni tady jsou mí nepřátelé a nikdy nezaložím blog... Well...fuck.

Jak asi občasné zbloudilé duše, které na tento blog zavítaly a četly více, než hlavní článek a "Filozofické otázky, které jsme nevyřešili" (pač toplist mi pořád ukazuje, že tam někdo leze, tak nevím, jestli je to bug, nebo fakt), hraju si na občasného mudrce a sem tam náhodně [návštěvní kniha citaty.net], umístím nějaké svoje rádoby moudro. A to by bylo, aby ho někdo nezkopčil!

Takže jeden z mých citátů (který jsem napsal ve třinácti letech) se už několik let válí na jakémsi blogu (vlastně dvou!) mezi výroky Nietzscheho, Wilda, Londona a mám tušení, že i Gándhího. Žůžoprdelní záležitost, ale autorka blogu špatně napsala mé jméno, na což jsem ji upozornil. Nu a nejen to. Abych si byl jistý, jestli mi něco neuniklo, nepíši jen své jméno, ale kusy citátů, popřípadě děl do vyhledávače zvlášť. Takže jsem kdysi zjistil, že jeden...dost stupidní, který náhodně zmizel, když jsem ho chtěl googlit včera. Ale našel jsem jiný na jiné fb stránce...i s mým jménem z 29. ledna, který měl asi dva komentáře, jedno sdílení a 44 lajků. Hueh? Moje jméno si vyšlo na čundr po síti a nikdo nedá nic vědět?

Takže co jsem usoudil? Že někdo umístí můj citát na své stránky (nevím, jak ho kdo našel) a protože myslí, že toho najde víc, googlí a je zklamaný, že nejsem skutečná historická osobnost. Nebo googlí až po okomentování a snaží se mi dokázat, že jsem fejk, co se vydává za historickou osobnost. A to se pořád nikomu nepovedlo. Yepee. Jsem pasivně slavnej :D

Jinak jsem se rozhodl, že budu trochu vandalistickou formou nechávat po školních budovách vzkazy, které si stejně přečtou jen uklízečky. Myslím, že centropen fix se dá umýt docela dobře.


Pro ty, co to nepřečtou: "A Pán děl: 'Povstaniž lidská rasa z té prasečí'." Nejsem pánbíčkář, jen mne baví nechávat vzkazy pod klávesnicí.


"Nevěřte žížalám!" For no reason. Dík za případnou návštěvu.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Maitter z Creepfellu Maitter z Creepfellu | 31. prosince 2014 v 11:40 | Reagovat

Vždycky se přemáhám a přemlouvám, abych šla číst na jiné blogy, neboť
1) věčně něco nestíhám a pocit konstantního provinění mi není cizí,
2) nedokážu odejít bez komentáře. A je FUK, co si myslí nebo vyžaduje pán Autor, já si v každém článku najdu důvod něco svého vykecat.
Nejhorší je přemoci se a jít sem. Spolehlivě vím, že tady zkejsnu a slupnu najednou deset článků, spíš víc.
To se nedělá. Je to zlé.

Nevěřte Tentúriím a už vůbec ne Alžbům (někdy bych tu povídku měla zveřejnit).

Soudím-li dle jediného, co znám, tedy tvého psaného projevu, jsi úžasný, jsi originální, jsi skvělý, jsi nenucený, jsi vtipný, jsi Xero. A číst se tu dá úplně všecko.

Žere mi to strašná kvanta času a paměťových buněk, ale musím... musím tu být! Sláva Sigmovi!

Jenom nepiš německy. Prosím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama