Úhlavní nepřítel

20. prosince 2013 v 12:22 | KayW |  Sometimes
Někdy po letech porazíte svého úhlavního nepřítele.Konečně se mi to povedlo. Léta pronásledován oranžovým přízrakem, který jen nečinně pozoroval, doháněl mne k šílenství a pak mizel mrknutím oka. Již od mého útlého věku kul své pikle a pokoušel se mě dosadit do svých zlých plánů. Odolal jsem. Myslím ale, že je jedním z mnoha a pokud jsou všichni z jeho rasy tak proradní jako on, budiž můj život zasvěcen jejich zničení, které se odteď stává mou novou závislostí.

Tímto bych chtěl vyjádřit radost a zároveň soustrast své nemesis, jinak známé jako Proradná Mandarinka. Vždy, když jsem byl blízko k tomu ji dopadnout, ta mrcha utekla a nechala mne jen s několika částečkami své kůry za mými nehty. Dnes jsem byl ale připraven a mám důkaz o tom, že všechny mandarinky jsou vlastně zlo a chtějí si nás stejně jako ponožky podmanit a vládnout nám.

Vyfotil jsem tu potvoru bleskem, abych ji paralyzoval a tím zneškodnil jediným způsobem, jakým si zaslouží.Vidíte ten proradný výraz? Může se to stát i vám. Berte to jako varování a bojujte proti mandarinkám. Jinak razím nach Prága a zítra ráno do Drážďan, ku příležitosti vánočních trhů, ač tento svátek nemám moc v lásce. A ne, opravdu nebudu nikde v mekáči vykřikovat "Ich möchte eine hitlerburger!" (sorry za pokus o němčinu), protože mám jen jednodenní pojištění a co jsem slyšel, německé lochy namáhají spoustu tělesných otvorů. Takže se tu mějte a zas někdy.
Papáček.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 20. prosince 2013 v 20:05 | Reagovat

Mě spíš, jako knihofila, zaujala Vražedná pomsta v pozadí :D Ale úhlavní nepřítel pozuje suprově.

2 Maitter z Creepfellu Maitter z Creepfellu | 31. prosince 2014 v 11:13 | Reagovat

Sešit, který tvá Zlovolná Mandarinka dobyla, máme doma též.

Já osobně zbrojím proti pomerančům. Jsem hluboce přesvědčena o tom, že mohou za všechno zlo v lidech.
Jsou to pomeranče!

A vůbec. Kde se u všech Skotů vzal název "pomeranč"? (Odmítám vyhledávat; jsem ráda, že notebook zvládá zároveň blogcézet i YT, natož další dávku Gůglu...)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama