Co můžeš udělat dnes, odlož na později

14. října 2013 v 16:22 | KayW
Původně jsem to chtěl napsat někdy potom. A vlastně ani nevím o čem chci psát.

Důvod, proč vůbec začínám je, že slovo PROKRASTINACE mne zosobňuje. Co můžu, to odložím. Jsem bezpochyby nejprokrastinastičtější osoba v celém tomto Prostoru. Úžasné slovo...nejprokrastinastičtější...řekněte ho desetkrát za sebou. Možná jsem trumfl své oblíbené - nejexistencionalističtější. Ale zase odbíhám. Tendence odkládat věci na později (maňána), je lidská. Je úžasné kolik výmluv se dá vymyslet na to, abychom teď nemuseli dělat nic, nebo to, co chceme a vyhnuli se tím věcem, které dělat musíme. A-w-e-s-o-m-e.
Osobně jsem chodící továrna na výmluvy a smyšlené důvody. V tomto momentu mám rozepsanou povídkovou sérii, soutěžní příběh, který nakonec do soutěže nepůjde (protože ho dělám na psacím stroji a už teď vidím, že se nevejdu do předem daného počtu znaků). Důvod, proč nedělám to první je: Vyšší mi neseslali signál a inspiraci. To je lež...stačilo by mi pět minut a věděl bych jak pokračovat. Jenže jsem líný. Takže další část začínám až zítra. Abych se vyhnul další prokrastinační vlně, určuji si totiž pevné termíny práce. Když je nedodržím, většinou přijde karmatická facka. Druhý příběh nedělém proto, že nejsem doma sám a psačák dělá docela rámus. Nesnáším, když lidé kolem vědí co dělám nebo na mě zírají. ebo se vyptávají. Meh...
Takových projektů co jsem odložil jen kvůli prokrastinaci. Nebo kvůli jakékoliv jiné věci. Jak jsem psal někdy dříve, ta mrcha se ke mě nastěhovala se všema svýma kuframa a už tu kempí nějakej ten pátek. A ne a ne se hnout.
To je asi vše. Kamenujte mě za moje vaření z vody a nesmysluplnou nesdílnost "článku". Možná vám vaše kameny hodím zpátky...pozdějc.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 loup-garou loup-garou | 14. října 2013 v 20:01 | Reagovat

welcome to club and enjoy the bufet :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama