Život je vysypaný valník gumových medvídků

27. září 2013 v 15:55 | KayW |  Viděno bláznovýma očima
Páteční kafočaj mě přinutil přemýšlet o různých věcech... a ne všechny jsou zrovna smysluplné. Tímto nehodlám nic...dokazovat? Ne, to není správný výraz. Prostě si to přeberte.

Po překonání myšlenky o dobytí sušenkového království pomocí hrbatých pomocníků, jsem si vzpomněl na citát, který jsem kdysi vyplodil ve fantasmagorickém opojení z vyššívíčeho. "Život je jako vysypaný valník plný gumových medvídků." Po jisté době jsem na to zapomněl a nepřemýšlel nad tím. Až dodnes.
Gumoví medvídci jsou volba. Jsou barevní. A lepiví. Spousta lidí je zaměřena na určitou barvu a příchuť a proto si vybírá jen určitý druh...tímto způsobem žijí svůj nudný stereotypní život. jednobarevný...a lepkavý. Samozřejmě platí, že čím více se projdáte dolů, tím blíže jste špíně a občas se dostanete do složité životní situace (medvídka od hlíny).
Pak jsou tu druzí lidé, kteří zkouší neustále něco nového. Například že jedí hodně neumytých gumídků, že? nebo prostě jen těch barevných.
A vlastně je to jedno. Stále prokrastinuji a tohle je jen jeden z kroků, který by mne z toho měl vyvést. Pokud budu pokračovat tímto tempem, odkloním se od svého původního směru a skončím někde v ponnylandu. Přeberte si to jak chcete. Těším se na případné kamenování, či tak.
Hasta maňána, kompadrés.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama