Just average day

27. března 2013 v 14:51 | KayW |  Starosti budoucnostšťana
Asi ten pocit znáte. Pořád vám do hlavy tlučou, že cestování v čase je uskutečnitelné jen dopředu. Eh...ale to jsou pěkný pověry. Ale stejně mi nikdo nevěří, když řeknu, že když koupíte časoprostorový rotoped z Japočíny, může to nadělat pěknou paseku. Obzvláště mě.

Dneska jsem si chtel jen skočit pro podělanýho tučňáka v prášku. Bohužel, většinu kreditu jsem zpotřeboval na lov zdivočelého ovoce. Řeknu vám, někdy je fakt peklo bojovat s kokosem. Ale to odbíhám. Asi jsem omylem stlačil špatně pedál. To by tak hrozné nebylo. Jenže vlivem počasí (venku bylo dost větrno, jelikož elektrárny, které sem nasadili ti ekologičtí papalášové, dost foukají), jsem byl odvát časoprostorovým vortexem trošku jiným směrem, než jsem sám chtěl.
V prvních chvílích jsem si ani neuvědomil, že můj dům je pryč a já se svým rotopedem, který byl stále přišroubovaný k zemi, stojím na rozbité silnici. O kus dál si to vesele hopkal předchůdce dnešních pomerančů. Pecka. Stejně mají v kliděli (osmý den v týdnu kvůli efektivitě a pověrčivosti církve) odpoledne zavřeno. Doufám, že je pondělí. Nebo tak něco. Třeba narazím alespoň na supermarket. Slézám tedy z rotopedu a vydávám se na průzkum.
Jediné, na co jsem narazil, byl pouliční prodavač. Jeho polystyrénový stánek obsahoval věci nezbytné k odpuzení moderních občanů. Například tečkované kravaty, svítící mušle, létající pisoáry. Začínám chvíli přemýšlet nad tím, jestli jsem vůbec na Zemi, protože je to tu až moc klidné. Ale co.
Výborně! Jeskynním lidem nejspíš spadlo připojení k internetu, takže se vydali lákat kolemjdoucí na své zboží. Tučňáka v prášku bohužel nemají. Budu si muset vystačit se sušenou želvou. Naštvaně práskám korálkovým závěsem jedné z jeskyní a hledám rotoped.
Když jsem se vrátil domů, shledávám, že mi můje šestinohé létající morče snědlo plazmový vařič. Silně uvažuji, že toho malého grázlíka uvařím jako předkrm. Ale co kašlat na to. Želva má už teoreticky prošlou záruční dobu, ale já jsem předběhl čas...takže by to teoreticky vadit nemělo. Kdyžtak bude na hajzlu veselo. S tímto vám přeji klidný spánek. bye, buřti.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama