Pro začátek + Co svět postrádá

14. února 2013 v 18:29 | KayW |  Viděno bláznovýma očima
Nuže, jsem tu. Pro někoho to nejspíš bude šok a bude se to považovat za špatné rozhodnutí, ale to si vyřiďte s mým tvůrcem. To on, mne rozhodl vydat vstříc krutému světu internetu, aby vám skrze mé psaní vtloukal do hlavy, co hejtuje a jak si představuje svůj svět... Marně mu říkat, že ostatní to nezajímá...ale což...jsem tu. Děkuji za vřelé uvítání.


Už jen to, že jste dočetli první odstavec, vás řadí mimo dnešní samozvanou Normální společnost. Nebo jste zkrátka zvědaví, co ten idiot vyblije v odstavci č. 2. Naivně doufám, že jste skupina číslo dvě. Právě vám to chci říct *ztiší hlas*, to, co dnešnímu světu chybí, to, co je odsuzováno, je zdravé bláznovství. Svět potřebuje kreativní šílence, jinak se z lidí stanou naprogramované stroje, vykonávající rutinu. Sám se obávám, že můj Tvůrce brzy podlehne této nechutně mainstreamové vlně a bude stržen do propasti Normality, kde bude veškerá jeho fantazie sežrána lidožravými kaktusy. Ale k věci. Svět potřebuje oživit. Nutně. Fibriluje a zám si to neuvědomuje, dusí se vlastním egem a jakýkoliv projev nesouměrnosti s krokem Společnosti, ho přiměje, aby odstranil vadu, v tomto případě někoho, kdo se snaží o změnu, či oživení. Nebo zkrátka zapne mód ignorace.

Jen prosím, nepleťte si originalitu a bláznivost s dnešními módními vlnami. Ano, každý chce být frikulín, každý chce být zasranej idol a chce nosit značku...ale není tohle krok s proudem? Není tohle zavržení veškerého principu originality? Přemordeniovaný svět plný předsudků a šablon, kterému záleží víc než na egu a duši na stylu a penězích. Doufám, že jsou tihle lidé na sebe zákonitě pyšní. Ne, neodsuzuji je. Pokračujte, samozřejmě. Buďte si jak továrna na klony alá Pan Brambůrka... My ostatní, kteří tomuhle unikáme si budeme žít svoje.

Co na závěr? Klidně mě ukamenujte, ale prostě takhle to vidím...yep...možná jsem jen imaginární postava z zatím nenapsaného příběhu, ale to enznamená, že nemůžu ožít a vypsat svůj (náš) názor. Mimochodem, můj Tvůrce na tohle nejspíše spoléhá. Nenadáváte jemu, ale jednomu alter egu z tisíců.

Hasta maňána compadrés.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Pavor nocturnus Pavor nocturnus | 12. května 2013 v 14:33 | Reagovat

Každý chce být dnes originální, a jakmile je originální každý, přestává to být tak mimo.
Někde je vyčlenění z kolektivu, vyhazov z normálna zapříčiněn fádností a tichým tajemnem.
Dneska je všecko tak šílené, že nikdo netuší, jak být doopravdy originální.

Fajn článek, Sigmo.

2 Maitter z Creepfellu Maitter z Creepfellu | 31. prosince 2014 v 12:25 | Reagovat

Ááá, tady už jsem byla!

... internet je stroj času, jak to tak vidím. Mám z komentáře výše hodně divnej pocit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama