Předávkování psaním

18. února 2013 v 12:53 | KayW |  Viděno bláznovýma očima
Někdy toho mám vážně moc. Vážně. Sám od sebe očekávám aktivitu, ale válím se, místo abych dokončil to hafo rozdělaných příběhů. Asi je to tím, že poslední dobou to s psaním přeháním.

Ano, není to žádná sláva, to, co dělám, ale psaní pomáhá. Kdo nevěří, nejspíš nezkusil. Nedávno jsem si dělal průzkum. Btw. teď chvíli od tématu. Víte, nemám moc rád hovády se sebevraženými myšlenkami co holdují seeubližování, misto aby odstranili blok ve své mysli....dobře...daleko od tématu to není. Zkrátka, proč si ubližovat, když stačí trošku pročistit to, co je uvnitř. Samozřejmě, je to špína. Takže zpátky k průzkumu. Měl jsem tu pár jedinců trpících trudomyslností, kteří sice měli jisté umělecké sklony (jelikož s těmi tvrdohlavými nelze moc dobře pracovat), kterým ulevilo, když své pocity dostali na papír, který pak spálili, nebo se ho zbavili jiným způsobem. Samozřejmě, neřeší to všechny problémy a nedá se to dělat donekonečna. Je to jen lehké puštění žilou.

Vážně, někdy je lepší utéct do své reality, než trpět tím, jaké je to tady. Jen si nesmíme zapomenout určit své meze, bez kterých bychoms e mohli ztratit v bludišti vlastní fantazie. To by mohlo být velice nežádoucí... Nicméně, psací metoda by teoreticky (zatím jsem si to neověřoval) mohla pomoci s nočními můrami. Tady ale nastupuje šamanská metoda alá "Funguje to jen tehdy, když tomu věříš". Takže mě prosím nebičujte za vadné výsledky.

Jo...původně jsem jen chtěl vytroubit do světa že jsem přepsanej a že moje aktivita bude nějakou dobu poněkud chcíplá...takže ne...nekašlu na práci, psaní, otravování, nebo jak tomu říkáte...prostě si jen dávám moment pauzu... Šekuju za pochňápení.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Maitter z Creepfellu Maitter z Creepfellu | 31. prosince 2014 v 12:30 | Reagovat

Jen krátký výblitek:

Zjistila jsem, tak nějak, že sebeubližování se nedá pochopit, když není v repertoáru zkušeností člověka, který se ho marně pochopit snaží.
Což z něj ovšem nedělá menší hovadinu.

Je mi těch lidskejch bytostí trochu líto.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama